! Blogu olmayanlar ! ANONİM kısmını işaretleyip yorumunuzu yazabilirsiniz.

30 Aralık 2014 Salı

hediyeleşme ne güzel bir nimet...

etraf bembeyaz olmuşken..
tüm kötülükleri ve her şeyi Rabbim bir süreliğine gözlerden ırak kılmışken, derin bir nefes alıp tebessüm etmemek elde değil..
dinlenme zamanı şimdi..ruhları ve yürekleri sakinleştirme; temizleme ve yeni adımlar atmak için demlenme zamanı..
aslında derin bir huzur zamanı..
ve bu demlerde dostlarla arkadaşlarla muhabbeti hararetlendirmek iyi bir seçim olabilir..
Sivas' a..Sakarya' ya..Ankara' ya..ve Masal Yıldızı blog sahibesinin defterleşme etkinliğinde eşleştiğimiz arkadaş için paket hazırlamaya koyuldum.. paketlere her geçen saat yeni bir iki parça ekliyorum..


Kız kardeşim için (doktora savunmasını verecek yakın zamanda) stresini azaltmak ve en sevdiği çiçeği her an görebilmesi için iki saksıya kardelen ektim...canlı çiçek konusunda tecrübem ve bilgim olmadığı için acemice görünen bu saksılar bakalım ne kadar ömürlü olacak..yeni kitabım nazife şişman'ın emanetten mülke...sosyolojik bir kitap..tez formatında hazırlanmış..başlangıç iyi...


4 yorum:

 1. sabahtan beri yazılarını okuyorum hiç sıkılmadan,keyifle.Kendini,hayatını hislerini anlattığın;kısa ve öz,derinliği olan cümlelerini okuyorum. çok eski bir dostumu bulmuş gibi güzel bir sevinç var kalbimde.kalabalıklar ıcınde yapayalnızım dıye dusunup uzulurken bırden tanıdık bır cıft göz görüp içimin sımsıcak olması gibi.O güzel yazılarında bahsettiğin dostum dediğin şanslı insanlardan olabilmek ümidiyle..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) yüzümde bu tebessümü oluşturan cümlelerinizi şimdi okudum..teşekkür ediyorum..duygularımı hissettirebiliyorsam ne mutlu bana..kim olduğunuzu öğrenebilirsem çok daha mutlu olacağım inşallah..vesselam..

   Sil
 2. bu sabah birlikte kahve içtik desem..tatlı sohbetimize doyamamıştım bile..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. canım benim...nasıl mutlu oldum şimdi..sağolasın güzel düşüncelerin için..

   Sil

Blogu olmayanlar..!
ANONİM kısmını işaretleyip yorumunuzu yazabilirsiniz