! Blogu olmayanlar ! ANONİM kısmını işaretleyip yorumunuzu yazabilirsiniz.

25 Haziran 2015 Perşembe

RAMAZAN nedeniyle açığız...

bizim mesleğin en yoğun olduğu zamandır Ramazan Ayı..olabildiğince çok kişiye ulaşabilmek; ihtiyaç sahiplerini iftarda mahzun bırakmamak ve sevabına kat kat ecrin olduğu bu ayı manevi anlamda değerlendirebilmek için Ramazan Ayı' nda özellikle açığız..şükür ki dolu dolu günler; verimli incelemeler ile her an yeniden tecrübeleniyoruz..çok yorulsam; bazen öğretmenliğe olan özlemim artsa da bu mesleği icra etmeye çalıştığım için yüreğimde derin ve sakin bir huzur var..hatta dosyalar akşam benimle eve taşınıyor.. hayatdaş dahi bir kenarından tutuveriyor işi..iş masam hep kalabalık; ama renkler enerji veriyor ve Arapça tebessüm ediyor...


ve Bakanlığımızın üç aylık dergisinde bile benim için sürpriz var..işten arda kalan zamanlarda ise iki oğlumuzu eğlendirmeye çalışıyoruz..hava güzel oldukça parklara ve sahil kenarlarına iniyor; açık havada enerjilerini atmaları için yeni yerler keşfediyoruz..


büyük oğlum ise oruç tutmaktan heyecan duyuyor bu sene..öyle güzel bir duygu ki..onlar için yemeklere ufak ayrıntılar katıyorum..


kısa kısa..şimdilik vesselam..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogu olmayanlar..!
ANONİM kısmını işaretleyip yorumunuzu yazabilirsiniz