! Blogu olmayanlar ! ANONİM kısmını işaretleyip yorumunuzu yazabilirsiniz.

19 Şubat 2014 Çarşamba

yeni bir kitap..

daha önce kitaplarını okuduğum ve yakından takip ettiğim Mehtap Kayaoğlu' nun bir kitabı daha elimizde...gündüz eşim okuyor, akşam ben okuyorum.. Öfke Kontrolü..hepimizde olan ve kontrol etmesi gerçekten zor bir duygu..ve her gün defalarca öfkelenip zararlarını hem biyolojik anlamda hem de sosyal ilişkilerimiz anlamında görmekteyiz..nedenlerini araştırarak bu duyguyu inşallah olumlu hale getirebiliriz.

tavsiye ederim dostlar...

4 yorum:

 1. Canım arkadaşım
  Bal gibi, şeker gibi,lokum gibi bir insansın
  Sanırım öfkenin ne olduğunu, nasıl olduğunu bilmek, anlamak için okuyorsun bu kitabı
  Ben de 78. sayfasındayım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kardeşim..özledim..ahh şu dünya telaşları..ne var sanki haftada bir buluşsak sohbetlerle kitaplarla kahvelerle anlarımız zenginleşse...ne olur sanki..
   öfkeleniyorum: yoğunluktan, yorgunluktan..ama olmasın zararlı öfkem..bitsin..gitsin..huzur yayılsın tüm ruhuma..hz. hacer, hz. hatice, hz. meryem, hz. fatıma, hz. aişe gibi hayatımın anlamı olsun sükut ve sabır..en büyük ve tek temennim bu..dualarını eksik etme ey sevgili...vesselam..

   Sil
  2. Sayfanda iki kişi
   Biri sen
   Biri sen gibi ben
   Benim sayfamda iki kişi
   Biri ben
   Biri ben gibi sen
   Aynı anda aynı sayfalarda
   Aynı kitaplarda aynı okumalarda
   Aynı özlemlerin aynı temennilerinde
   Ne güzelsin dost
   Ne güzel

   Sil
  3. senin yazdıklarına hangi sözcükler yetecek, cevap olacak..nereden buluyorsun böyle uyumlu nağmeleri ve neden hala kitabın çıkmadı en sevgili...uzatma kitap özlemimi...sözcüklerin avcumun içinde olsun..her an çantamda seni taşıyayım ve uykuya dalarken ninni gibi mırıldanasın..ne olur en sevgili uzatma kitap özlemimi..

   Sil

Blogu olmayanlar..!
ANONİM kısmını işaretleyip yorumunuzu yazabilirsiniz